mgr Marta Siekierska dietetyk

Wsparcie dietetyczne kierowane jest do wszystkich tych, którzy chcą zadbać o swoje zdrowie, sylwetkę oraz wspaniałe samopoczucie każdego dnia i bez względu na wiek.

Każdy może skorzystać z konsultacji dietetycznej, zapraszamy dzieci, młodzież, osoby dorosłe, a także w wieku podeszłym. Prowadzimy konsultacje dietetyczne dla kobiet będących w ciąży i karmiących piersią. Właściwa dieta to niezwykle ważny element codziennego odżywiania każdego sportowca oraz osoby aktywnej fizycznie.

Zapraszamy wszystkie osoby borykające się z alergiami czy nietolerancjami pokarmowymi, różnymi jednostkami chorobowymi (m.in. cukrzyca, nadciśnienie tętnicze, zaburzenia lipidowe, zaparcia, nadmierne wzdęcia, choroba wrzodowa żołądka lub dwunastnicy, choroby nerek lub wątroby, choroby tarczycy (w tym Hashimoto), dna moczanowa, anemia, osteoporoza.


Pierwsza wizyta:

Wywiad żywieniowy i zdrowotny Analiza dotychczasowych zwyczajów żywieniowych Badanie składu ciała za pomocą specjalistycznego urządzenia InBody170 oraz pomiary antropometryczne Dieta na 7 dni wraz z przepisami, dopasowany indywidualnie do stylu życia, preferencji smakowych i stanu zdrowia


Wizyta kontrolna:

Rozmowa dotycząca realizacji założeń ustalonych na wcześniejszej wizycie Korekta ewentualnie pojawiających się błędów żywieniowych Dalsze wskazówki dietetyczne Badanie składu ciała za pomocą specjalistycznego urządzenia InBody170 oraz pomiary antropometryczne Dodatkowo, w zależności od wybranego planu dieta na 7 lub 14 dni


Pakiet miesięczny:

To dwie wizyty kontrolne w miesiącu wraz z indywidualnie ułożoną dietą na miesiąc (28 dni). Decydując się na usługi dietetyczne w pakiecie oszczędzasz 60zł.
Cennik usług dietetycznych:

- Pierwsza wizyta: 150zł

- Wizyta kontrolna z dietą na 7 dni: 130zł

- Wizyta kontrolna z dietą na 14 dni: 180zł

- Wizyta kontrolna bez diety: 80zł

- Dodatkowa dieta na 7 dni: 100zł

- Dodatkowa dieta na 14 dni: 150zł


Dietetyk Sosnowiec
usg sosnowiec

N.Z.O.Z. Instytut Zdrowia "Centrum"
41-200 Sosnowiec, ul. Teatralna 10
REJESTRACJA TELEFONICZNA:
tel.: (32) 726-47-23
tel.: (32) 292-44-55

alergolog sosnowiec alergolog katowice dentysta sosnowiec dermatolog sosnowiec
ginekolog sosnowiec kardiolog sosnowiec pediatra sosnowiec okulista sosnowiec
stomatolog sosnowiec chirurg sosnowiec psychiatra sosnowiec psycholog sosnowiec
diabetolog sosnowiec neurolog sosnowiec ortopeda sosnowiec
laryngolog sosnowiec laboratorium analityczne sosnowiec salon kosmetyczny sosnowiec

Copyright © Instytut Centrum 2009
Wszelkie prawa zastrzeżone.